Terapia on-line

Informacje ogólne  

 

Jako pierwszy ośrodek w Polsce wprowadziliśmy nową formę.

Terapia uzależnień on-line lub Program ograniczania picia prowadzony przez Internet w formie wideokonferencji. Adresowany głównie dla osób mieszkających za granicą, ale nie tylko.

Forma indywidualna.

Zajęcia prowadzimy o dowolnej dla Państwa porze dnia, bez względu na strefę czasową.

Do wyboru jest E-terapia uzależnień lub Program ograniczania picia on-line. Przeznaczone dla osób uzależnionych lub pijących szkodliwie, które z braku czasu lub dyskrecji nie chcą podjąć terapii w klasycznym ośrodku.

Plusy terapii on-line:

oszczędzacie Państwo czas ( np. na dojazdy na terapię dzienną)
oszczędzacie Państwo pieniądze (nie rezygnujecie Państwo z pracy zawodowej, ponieważ nasz program realizujemy również wieczorowo)
zmniejszacie Państwo lęk i wstyd, które występują w normalnej terapii w ośrodku w grupie innych pacjentów.
mieszkacie Państwo w swoim domu.
 

Technologią wykorzystywaną w terapii jest wideokonferencja w formie e-learningu .

Wideokonferencja to  komunikacja multimedialna, czyli  uczestnicy wzajemnie się widzą i słyszą.  Duże korporacje  prowadzą w ten sposób konferencje między swoimi oddziałami na całym świecie. Połączenie jest szyfrowane, co uniemożliwia podsłuchiwanie.

E-Learning to nowa metoda studiowania przez  Internet bez obecności na sali uczelni. Wiele uczelni wyższych korzysta od lat z tej formy kształcenia studentów.

Do internetowej grupy usług: e-mail, e-banking, e-podatki, e-deklaracje, e-government, e-lekarz dołączają e-terapia-uzaleznień lub Program ograniczania picia. 

Zgłoszenia:

mail: osrodek.uzalezniony@gmail.com

tel: +48 531 01 01 00

internet: www.terapiaprzezinternet.com

Pierwsza sesja gratis !