Nasz ośrodek

Terapia uzależnień, leczenie alkoholizmu, hazardu, narkomanii.
Do wyboru pokoje:
1-osobowe z TV i Wi-Fi oraz łazienką cena 6 tys. zł,
2-osobowe z TV i Wi-Fi oraz łazienką cena 5 tys. zł,
3-osobowe z TV i Wi-Fi łazienki w korytarzu cena 4 tys. zł.
Badanie lekarskie 150 
Detoks od 500 do 1000 zł w zależności od czasu trwania.
 Czas trwania terapii 28 dni. Możliwość opłaty w czterech ratach. Zwolnienie lekarskie L-4.

Mamy większą skuteczność terapii niż inne ośrodki odwykowe, ponieważ:

przy diagnozie zwracamy uwagę na genezę wystąpienia uzależnienia. Szukamy, znajdujemy i eliminujemy powody wystąpienia uzależnienia.
oprócz psychoterapii zalecamy wsparcie farmakologiczne tj. leki nowej generacji likwidujące głód alkoholowy/narkotykowy.

Sprawdź skuteczność leczenia wg naszego programu terapii, efekt gwarantowany. Osobom niezdecydowanym proponujemy 1 - dniowy darmowy pobyt  na terapii w naszym ośrodku odwykowym. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość. Nie współpracujemy z NFZ dlatego w Państwa aktach osobowych nie będzie wzmianki o uzależnieniu!

Klienci mogą oglądać telewizję, filmy, programy edukacyjne, korzystać z internetu, laptopów, tabletów, telefonów, kontaktować się z rodziną i przyjmować odwiedzających. Terapia w małej maksymalnie 12-sto osobowej grupie, miła domowa atmosfera, wyżywienie bez ograniczeń ilościowych i czasowych.

Ośrodek Terapii Uzależnień  w Tarnowie

Rezerwacja miejsc tel: 531 01 01 00

Zapraszamy osoby z miast: Kraków, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Nowy Targ, Brzesko, Bochnia, Jasło, Krosno, Sanok, Mielec, Tarnobrzeg, Stalowa Wola oraz innych w dalej położonych w województwach: śląskim i lubelskim. 

Dane do przelewów:

Symptom

07 1140 2004 0000 3302 7780 6344

 

Ośrodek działa na podstawie

Rozporządzenia Ministra Zdrowia

z dnia 25 czerwca 2012 roku: 

"(...)w sprawie organizacji, kwalifikacji personelu, sposobu funkcjonowania i rodzajów podmiotów leczniczych wykonujących świadczenia stacjonarne i całodobowe oraz ambulatoryjne w sprawowaniu opieki nad uzależnionymi (...) (Dz. U. 2012 r. Nr 0, poz. 734)".